ZEYİLNAME 1: Kazıcı-Yükleyici Alım İhalesi

ZEYİLNAME 1: Kazıcı-Yükleyici Alım İhalesi

  1. Kazıcı ve Yükleyici Alım İhalesi Teknik Şartnamesi Kazıcı Yükleyici  TEKNİK ÖZELLİKLERİ;  Güç Aktarma Organları: bölümündeki “Şanzıman tam otomatik en az 6 vites ve vitesler kendiliğinden yükselip düşürebilecek sekilde olacaktır” maddesi “Şanzıman tam otomatik 4 ileri vites, power shift        ( kendiliğinden yükselip düşürebilecek) şekilde olacaktır” şeklinde düzeltilmiştir.
  2. Kazıcı ve Yükleyici Alım İhalesi Teknik Şartnamesi B. Kazıcı Yükleyici  TEKNİK ÖZELLİKLERİ;   Kabin Özellikleri: bölümünde geçen “Yüklenici firma ithal ettiği markanın yetkili temsilcisi olacak ve bu hususta firmadan aldığı belge ile belgelendirecektir” maddesi “Yüklenici firma ithal ettiği markanın garantisi olacak ve bu hususta firmadan aldığı belge ile belgelendirecektir” şeklinde düzeltilmiştir.
  3. Kazıcı ve Yükleyici Alım İhalesi Teknik Şartnamesi B. Kazıcı Yükleyici  TEKNİK ÖZELLİKLERİ; Yönetmelik kısmında geçen “Garanti süreleri yeni araç için en az 3 yıl, 2. el için en az 2 yıl olmalıdır” maddesi ” Garanti süreleri yeni araç için en az 2 yıl, 2. el için en az 2 yıl olmalıdır” şeklinde düzeltilmiştir.